Bea Bartolome

Bea Bartolome

Producent Ibero-American Animation Quirino Awards, inicjatywy, która pojawiła się w 2017 roku, aby wyróżnić najlepsze animacje rozgrywające się w regionie oraz stworzyć więzi i współpracę między wszystkimi krajami, które go tworzą. Ponadto jest koordynatorem Weird Market, Międzynarodowego Rynku Animacji, Gier Wideo i Nowych Mediów, który obchodzony jest od 13 lat w Segowii w Hiszpanii.

Alicja Gancarz

Alicja Gancarz

Do 2007 roku związana z serwisem filmowym Onet.pl, gdzie kierowała m.in. projektem „Film w minutę” mającym na celu promocję krótkich produkcji niezależnych. Od 2008 roku związana z kanałem filmowym Ale kino+, dla którego wybiera filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe. Od 2016 roku odpowiedzialna za dobór treści dla wszystkich kanałów filmowych platformy CANAL+. Od 2018 roku zasiada w Radzie Artystycznej Programu „60 Minut” Studia Munka-SFP, skierowanego do młodych reżyserów przed debiutem fabularnym, a od 2021 roku również w Radzie Artystycznej Programu „30 Minut” dla krótkometrażowych filmy z fabułą. Obecnie jest producentem w Dziale Produkcji Autorskich i Koprodukcji CANAL+.

Peter Badač

Denis Walgenwitz

Po studiach filmowych w Beaux-Arts w Orleanie Denis Walgenwitz wyreżyserował kilka krótkich filmów animowanych. W 2000 roku stworzył rezydenturę animacji Ciclic. Od 1993 roku pracował jako asystent reżysera przy serialach, klipach lub filmach fabularnych („Persépolis” Marjane Satrapi i Vincenta Paronnauda). Brał udział w rozwoju lub produkcji wielu filmów: „Podły mnie” czy „Moje życie jako cukinia”, a ostatnio „Gdzie jest Anne Frank!” przez Ariego Folmana. .