Talents fair PL

Cykl spotkań łączących młodych filmowców z poszukującymi nowych talentów studiami filmowymi. Talent’s fair to szansa dla młodych twórców z branży na nawiązanie kontaktów zawodowych, zaprezentowanie swoich osiągnięć, zapoznanie się z systemami selekcji pracowników w studiach filmowych oraz wymaganiami w przypadku ubiegania się o pracę. To także doskonała okazja dla filmowców do nawiązania współpracy przy nowych projektach, a dla studiów do znalezienia talentów.

Jak się zgłosić?

W celu zgłoszenia chęci udziału w rekrutacji, należy wypełnić formularz poniżej.

Link do formularza rejestracyjnego znajduje się tutaj.

30.11 - zamknięcie rekrutacji

5.12. – wyniki rekrutacji

Osoby wybrane do udziału w rekrutacji otrzymają zaproszenie drogą mailową.


Rekrutują:

Becky Perryman (Strange Beast)

O Strange Beast:

Jest to studio produkcji animacji z pełnym zakresem usług z siedzibą w Londynie. Ich pracą kieruje zespół utalentowanych reżyserów, z których każdy wnosi swój własny, niepowtarzalny styl i charakterystyczny ton głosu. Ostatnia produkcja to współpraca z Netflixem przy „The Headspace Guide to Sleep” i „Headspace Guide to Meditation”, gdzie wyprodukowali 2 z 8 odcinków z dwóch serii. Strange Beast jest częścią grupy PASSION – niezależnej firmy produkcyjnej powstałej w 1987 roku.

Więcej informacji na stronie Strange Beast


Becky Perryman:

Jest producentką pracującą z młodymi twórcami w Strange Beast, założycielką „The Greenhouse”, wschodzącej firmy zajmującej się wyszukiwaniem młodych talentów i wspieraniem wschodzących gwiazd animacji. Jej praca polega na poszukiwaniu młodych talentów w porozumieniu ze szkołami i uczelniami wyższymi w całej Europie. Ponadto Becky zapewnia możliwości młodym studentom i stara się sfinansować trzy filmy absolwentów każdego roku w ramach inicjatywy Passion i Strange Beast „Nagroda pasji”. Jest także uznaną producentką i realizowała projekty dla takich klientów jak Facebook, Adidas, Gymshark, Bodyform, BBC, Netflix, Cheerio’s i wielu innych.

Erika Forzy (Passion Animation)

O Passion Animation:

Jest to nagrodzone Oscarem niezależne studio produkcyjne, które tworzy i opowiada niesamowite historie. Będąc domem dla unikalnego połączenia wiodących światowych talentów do animacji i filmów dokumentalnych, Passion jest zaangażowane w opowiadanie wspaniałych historii z sercem i duszą. Bez względu na długość, gatunek czy styl, wierzą w znalezienie idealnego medium pasującego do historii. Liczy się dla nich to, że nasze historie opowiadane są z rzetelnością i oczywiście pasją. Rodzina Passion obejmuje studio we Francji - Passion Paris i Strange Beast.

Passion stoi za niektórymi z najbardziej znanych animowanych reklam i filmów krótkometrażowych, tworząc kultowego Aleksandr the Meerkat i oryginalny wirtualny zespół Gorillaz. Ostatnie kampanie animowane obejmują niezwykle popularną serię świątecznych filmów dla grupy bankowej Erste, epickie zwiastuny przebojowej gry Apex Legends oraz przezabawną, ale mocną historię poklatkową dla organizacji charytatywnej Global Women.

Więcej informacji na stronie Passion Animation


Erika Forzy:

Więcej informacji dostępnych wkrótce.

Dorien Schetz (Beast Animation)

O Beast Animation:

Założona w 2004 roku przez Bena Tesseura i Stevena De Beula jako firma wykonawcza specjalizująca się w animacji poklatkowej. Wraz z założeniem Beast Productions w 2007 roku, Beast stała się niezależnym producentem na rynku. Od tego czasu Beast Animation tworzy i produkuje wysokiej klasy filmy poklatkowe dla kina, telewizji i Internetu. Wyprodukowała nagradzane filmy krótkometrażowe, takie jak Oh Willy... w reżyserii Emmy De Swaef i Marca Jamesa Roelsa, ich film pełnometrażowy This Magnificent Cake oraz krótkometrażowy Bloomstreet 11 Nienke Deutz. Beast pracował także nad wieloma serialami, takimi jak: Dimitri, sezon 1 i 2, w reżyserii Agnès Lecreux i koprodukowany przez Beast Animation, serial Rusty, sezon 1 i 2, w reżyserii Bena Tesseura i Stevena De Beula oraz George & Paul , wyreżyserowany przez Joosta van den Boscha i Erika Verkerka oraz najnowszy serial Mister Paper, wyreżyserowany przez Bena Tesseura i Stevena De Beula.

Więcej informacji na stronie Beast Animation


Dorien Schetz:

Niedługo po ukończeniu pracy magisterskiej z nauk komunikacyjnych na temat animacji poklatkowej i odbyciu stażu, podczas którego budowała scenografię i rekwizyty do filmu Oh Willy autorstwa Emmy De Swaef i Marca Roelsa, Dorien, mogła rozpocząć pracę w 2012 roku jako asystentka produkcji w Beast Animation. Od tego czasu pracowała razem z Benem Tesseurem i Stevenem De Beul przy wszystkich produkcjach Beast Animation, zaczynając jako asystentka produkcji, później jako kierownik studia, producentka liniowa i pierwsza asystentka. Jej specjalnością jest planowanie animacji różnych produkcji poklatkowych. Pracowała również przy wielu serialach, takich jak: Dimitri, sezon 1 i 2, w reżyserii Agnès Lecreux i koprodukowany przez Beast Animation, serial Rusty, sezon 1 i 2, w reżyserii Bena Tesseura i Stevena De Beul George & Paul, w reżyserii Joosta van den Boscha i Erika Verkerka oraz najnowszy serial Mister Paper w reżyserii Bena Tesseura i Stevena De Beula.

Kogo szukają?

Dla Strange Beast i Passion Animation odbędzie się rekrutacja na reżyserów poklatkowych.

Beast Animation poszukuje natomiast animatorów, budowniczych lalek, scenografów, rekwizytorów i wszystkich, którzy chcą pracować w studio zajmującym się animacją poklatkową.

W razie pytań, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.