1 HAMMOCK OST

A Rede (The Hammock)

reż.: Beatriz Lima
prod.: Ana Luisa Lima
kraj: Brazylia

Ziemia nie była jeszcze nawet nazwana Brazylią. Stara miejscowa kobieta wije hamak w lesie. Gdy ludzie w jej społeczności zostają pojmani jako niewolnicy, hamak rozpoczyna podróż jakiej nie mógł sobie nawet wyobrazić. Przekazywany z rąk do rąk, jest używany przez ludzi z różnych grup etnicznych.

2. Carcassone Acapulco

Carcassonne-Acapulco

reż.: Marjorie Caup & Olivier Heraud
prod.: 12//24 FILMS
kraj: Francja

Gdy lot 7836 osiąga prędkość przelotową nad Oceanem Atlantyckim, pilota, drugiego pilota i stewardesę zaskakuje nieoczekiwane pukanie do drzwi! Gdy załoga wchodzi w długą i zawiłą debatę na temat losu nieznajomego nastaje chaos i zamieszanie. Powinni otworzyć drzwi, czy też nie?

3. Communication lost

Communication Lost

reż.: Pablo Muñoz and Vicente Mallols
prod.: Leticia Montalvá - Pangur Animation
kraj: Hiszpania

Dwóch, zagubionych na jałowej planecie, przedstawicieli różnych gatunków ocalałych z wraków statków kosmicznych znajduje się w ograniczającej sytuacji ze względu na ich niezdolność do wzajemnej komunikacji.

4 Electra

Electra. A Poem

reż.: Daria Kashcheeva
prod.: FAMU and co-producer MAUR film - Martin Vandas, Zuzana Krivkova
kraj: Republika Czeska

Film eksploruje wewnętrzny świat kobiety, która od dzieciństwa gloryfikuje ojca i buntuje się przeciwko matce. Jest zanurzona we własnym świecie fantazji, który jest dla niej atrakcyjniejszy niż prawdziwe związki.

5 Fia

Fia

reż.: Luciana Martinez & Iván Stur
prod.: María Rosario Carlino
kraj: Argentyna

Po pożarze dziwne zwierzę idzie na oślep przez spalony las. Pod powiekami pokrytymi zaschniętym błotem kryje kroplę wody. Rękami i nosem szuka śladu czegoś żywego, czym może się posilić.

6 ISOLATED

Isolated

reż.: Juan Soto
prod.: Juan Soto
kraj: Hiszpania

Niestabilny psychicznie mężczyzna jest pogrążony w swoim własnym koszmarze.

7 Kabuki

Kabuki

reż.: Tiago Minamisawa
prod.: Wag Films and T Minamisawa
kraj: Brazylia / Francja

„KABUKI” opowiada o doświadczeniach i przemianach transseksualnej kobiety o imieniu Kabuki. Film inspirowany jest wieloma prawdziwymi historiami osób transpłciowych, których każdego dnia unicestwia nietolerancja. Film opowiada o dążeniu Kabuki do samoakceptacji w obliczu męskiego szowinistycznego świata.

8 Labra

Labra Cadabra

Klaipeda Jazz
reż.: Olga Ti & Julia Titowa
prod.: Valentas Aškinis
kraj: Litwa

Odważna mała Mysz laboratoryjna mieszka w gabinecie Profesora. Udaje jej się przetrwać eksperymenty. Zbzikowany Profesor jest zachwycony tym, że jest ona jego zwierzakiem testowym. W tej „bitwie” biedna Myszka musi poznać kilka sztuczek. Akcja przedstawiona jest w formie vloga Myszki.