Animarkt Slider na www 1170x488 Workshops

Data: 6-8 października 2020
Czas trwania: 3 dni
Limit miejsc: 6 
Ogłoszenie listy zakwalifikowanych osób: 7 września 2020

Rekrutacja została zakończona

Wymagania:

Warsztat skierowany jest do studentów i początkujących twórców posiadających podstawowe umiejętności z zakresu budowania lalki animacyjnej: rzeźby, formowania, pracy z silikonami czy piankami. Wymagana jest komunikatywna zdolność posługiwania się językiem angielskim. Warsztat jest bezpłatny.

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić formularz rejestracyjny (link poniżej) i zamieścić w nim wymagane pliki.

Zasady rekrutacji

Uczestników wybierze prowadzący na podstawie przekazanych w zgłoszeniu materiałów.

OPIS WARSZTATÓW:

Warsztaty z budowania lalki animacyjnej dla osób z pewnym doświadczeniem, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę na temat budowania lalek.

O PROWADZĄCYM:puppet Andy G 240x261

Andy Gent, pochodzący z Derbyshire, przeniósł się do Londynu w 1991 roku, aby studiować ilustrowanie i projektowanie graficzne na Kingston University. To tutaj po raz pierwszy odkrył animację poklatkową. Po ukończeniu uniwersytetu i pracy jako freelancer we wszystkich obszarach produkcji poklatkowej, odkrył, że jego pasją jest projektowanie i konstruowanie lalek. Do ostatnich projektów filmowych, w których brał udział należą „Pamiętnik Anny Frank” (2019), „Francuski łącznik” (2019) czy „Wyspa psów” (2018) oraz „Osobliwy dom Pani Peregrine” (2016), „Grand Budapest Hotel” (2014), „Frankenweenie” (2012), „Fantastyczny Pan Lis” (2009), „Koralina” (2009), „Gnijąca Panna Młoda” (2005). Andy prowadzi własne, wielokrotnie nagradzane studio scenografii i lalek, AMS, w Hackney Wick East London.